Сьогодні учні 5-А та 5-В класів здійснили цікаву та веселу екскурсійну поїздку до табору «Шоколад» у селі Мироцьке.
На дітей чекала насичена й захоплива програма, сповнена активностей, творчості та позитивних емоцій. Учні взяли участь у пізнавальному квесті «У пошуках скарбів», де разом із кураторами виконували цікаві завдання, проявляли кмітливість, командний дух та винахідливість.
Також для школярів провели веселу конкурсну дискотеку, спортивні естафети та веселі старти, які подарували море радості, сміху та гарного настрою.
Після активного відпочинку діти смакували смачним обідом, а згодом із задоволенням долучилися до двох творчих майстер-класів і конкурсів.
Яскравим завершенням дня стало дружнє багаття із запашними сосисками, біля якого панувала атмосфера тепла, дружби та справжнього дитячого щастя.
Екскурсія подарувала учням безліч незабутніх вражень, позитивних емоцій і чудових спогадів!





Фото і відео заходів дивіться у наших соцмережах!

Залишити відповідь