Сьогодні, 29 травня 2026 року у нашому ліцеї пролунав останній дзвоник для учнів 9-х та 11-х класів — хвилюючий і символічний момент завершення ще одного важливого етапу шкільного життя.
Під час заходу відбулося нагородження учнів грамотами та подяками за успіхи у навчанні, активну участь в олімпіадах, конкурсах і громадському житті ліцею. Кожна відзнака стала результатом наполегливої праці, старанності та прагнення до знань.
З вітальним словом до учнів, батьків і педагогів звернулася директор Валентина Володимирівна Кривенко, побажавши випускникам успіхів, упевненості у власних силах та щасливої життєвої дороги.
Після урочистої частини учні фотографувалися зі своїми класними керівниками, друзями та вчителями, зберігаючи у світлинах щирі емоції та теплі спогади про шкільні роки.
Для дев’ятикласників це крок до нового навчального етапу, а для одинадцятикласників — прощання з ліцеєм та початок дорослого життя.
Бажаємо нашим випускникам нових звершень, натхнення, миру, щастя та здійснення всіх мрій!



Фото і відео заходів дивіться у наших соцмережах!

Залишити відповідь