Учень 10-Б класу Боярського академічного ліцею «Престиж» Швед-Лящук Данііл успішно виступив на Чемпіонаті Києва з пауерліфтингу та окремих вправ, який відбувся 18 травня 2026 року.
Данііл брав участь у дисципліні підйом на біцепс та продемонстрував чудовий результат — здобув І місце у ваговій категорії до 75 кг серед учасників вікової категорії T13–19. Під час змагань спортсмен подолав штангу вагою 55 кг.
Ця перемога стала результатом наполегливих тренувань, сили волі та прагнення до високих спортивних досягнень. Ми щиро пишаємося успіхом нашого учня та його гідним виступом на міському рівні.
Вітаємо Данііла з блискучою перемогою та бажаємо нових звершень, впевненості у власних силах і ще більше спортивних досягнень!

Залишити відповідь